спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C41039ABE |
| диаметър | 308 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 62 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 190 mm |
| отвор | 12,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011601221
|
|
DELPHI BG4041
103.79 €
-20%
83.03 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3311046
42.79 €
-20%
34.23 €
|
|
NIPPARTS J3311046
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
PAGID 54493
|
|
PILENGA V889
|
|
TRW DF4353
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
INFINITI 43206CA000
|
|
NISSAN 43206CA000
|
| Nissan MURANO (Z51) | 190 коня | дизел |
| Nissan MURANO (Z50) | 234 коня | бензин |
| Nissan MURANO (Z51) | 256 коня | бензин |
