спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C41044ABE |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 308 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14 mm |
| височина | 62 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките 1 | 5 |
| брой на дупките 2 | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
PILENGA V571
|
|
INFINITI 43206EG000
|
|
NISSAN 43206EG000
|
|
NISSAN 43206EG000
|
