спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C41046ABE |
| диаметър | 305 mm |
| височина | 63 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 6 |
| кръг на дупките | 110 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 6101100
|
|
JAPANPARTS DP100
|
|
NIPPARTS J3311048
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
NISSAN 4320600QAA
|
|
NISSAN 43206EB300
|
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 174 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 174 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 269 коня | бензин |
| Nissan NAVARA (D40) | 171 коня | дизел |
