спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C42053ABE |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 24,7 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 147 mm |
| отвор | 14,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24010901421
|
|
BOSCH 0986479360
|
|
NK 2045111
|
|
PILENGA 5486
|
|
ZIMMERMANN 590259500
|
|
TOYOTA 424310D060
|
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
