спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0206.1 |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
| височина | 38,2 mm |
| центриращ диаметър | 64,2 mm |
| вътрешен диаметър | 142 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| отвор | 15,3 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422206
|
|
MG SDB000880
|
|
MG SDB100940
|
|
BARUM BAR22206
|
|
BENDIX 562165B
|
|
BOSCH 0986478314
|
|
BREMBO 09787910
|
|
CAR 142303
|
|
CIFAM 800643
|
|
DELPHI BG3503
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FEBI BILSTEIN 17963
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FERODO DDF1080
239.85 €
-20%
191.88 €
|
|
FERODO DDF10801
|
|
FTE BS5118
|
|
GRAF DF29643
|
|
HELLA 8DD355107251
|
|
HELLA PAGID 8DD355107251
|
|
JURID 562165J
|
|
METELLI 230643
|
|
MGA D1384
|
|
MINTEX MDC1067
|
|
NK 204013
|
|
PAGID 50299
|
|
PILENGA V430
|
|
QUINTON HAZELL 661410
|
|
QUINTON HAZELL BDC5118
|
|
QUINTON HAZELL BSF5118
|
|
REMSA 661410
|
|
ROADHOUSE 661410
|
|
ROULUNDS BRAKING D2565
|
|
TEXTAR 92103400
75.57 €
-20%
60.45 €
|
|
TEXTAR 98200103401
|
|
TRW DF4202
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
VALEO 186777
|
|
ZIMMERMANN 450153600
|
|
ROVER GBD90844
|
|
ROVER SDB000880
|
|
ROVER SDB100940
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 175 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
