спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0240.1 |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 46 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 131 mm |
| отвор | 14,3 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422240
|
|
BENDIX 562421B
|
|
BOSCH 0986479363
|
|
BREMBO 09A91314
|
|
CAR 1421438
|
|
DELPHI BG4116
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
FERODO DDF1587
91.02 €
-20%
72.81 €
|
|
FERODO DDF15871
|
|
HELLA 8DD355114311
|
|
HELLA PAGID 8DD355114311
|
|
MINTEX MDC1832
|
|
NK 2045115
|
|
PAGID 54642
|
|
PILENGA V732
|
|
QUINTON HAZELL BDC5571
|
|
REMSA 6116910
|
|
sbs 18152045115
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92164200
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
TEXTAR 98200164201
|
|
TRW DF4842
51 €
-20%
40.8 €
|
|
ZIMMERMANN 590259400
|
|
DAIHATSU 435120D060
|
|
TOYOTA 435120D060
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 95 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 90 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 100 коня | бензин |
