спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0122-0270.1 |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 125,3 mm |
| отвор | 13,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 422270
|
|
MERCEDES-BENZ 4154200101
|
|
BOSCH 0986479556
|
|
FERODO DDF1978
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
HELLA 8DD355118491
|
|
HELLA PAGID 8DD355118491
|
|
PILENGA V799
|
|
TRW DF6186
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
DACIA 402061200R
|
|
DACIA 402067016R
|
|
RENAULT 402061200R
|
|
RENAULT 402067501R
|
|
RENAULT 7701210081
|
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 60 коня | |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Dacia LODGY | 83 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 98 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault ZOE | 88 коня | |
| Renault CLIO IV | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 75 коня | дизел |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Mixto (415) | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 75 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 83 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 115 коня | бензин |
| Dacia LODGY | 107 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour IV | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 73 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 75 коня | дизел |
| Renault CLIO Grandtour IV | 90 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 75 коня | дизел |
| Dacia DOKKER Express | 90 коня | дизел |
| Renault CLIO IV | 120 коня | бензин |
| Renault CLIO Grandtour IV | 120 коня | бензин |
| Renault CAPTUR | 90 коня | бензин |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 114 коня | бензин |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Mixto (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 114 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LODGY | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Dacia DOKKER | 102 коня | бензин |
| Dacia DOKKER Express | 102 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 102 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 102 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LODGY | 102 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LODGY | 109 коня | дизел |
