спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0124-0167.1 |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,5 mm |
| минимална дебелина | 22,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 43 mm |
| центриращ диаметър | 82 mm |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | M10 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 424167
|
|
BARUM BAR24167
|
|
BENDIX 562141B
|
|
BOSCH 0986478299
|
|
BREMBO 09896010
|
|
CAR 142229
|
|
CIFAM 800714
|
|
DELPHI BG3676
88.45 €
-20%
70.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 19514
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FERODO DDF1113
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
FERODO DDF1113C
52.6 €
-20%
42.08 €
|
|
FERODO DDF1113C1
|
|
FTE BS5342
|
|
GRAF DF29714
|
|
HELLA 8DD355108111
|
|
HELLA 8DD355108121
|
|
HELLA PAGID 8DD355108111
|
|
HELLA PAGID 8DD355108121
|
|
JURID 562141J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
METELLI 230714
|
|
MGA D1401
|
|
MINTEX MDC1527
|
|
PAGID 50349
|
|
PAGID 50349PRO
|
|
PEX 140744
|
|
PILENGA V253
|
|
QUINTON HAZELL 660910
|
|
QUINTON HAZELL BDC5342
|
|
QUINTON HAZELL BSF5342
|
|
REMSA 660910
|
|
ROADHOUSE 660910
|
|
ROULUNDS BRAKING D2613
|
|
TEXTAR 92110000
|
|
TEXTAR 92110003
|
|
TEXTAR 98200110001
|
|
TEXTAR 98200110001PRO
|
|
TRW DF4216
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW DF4216BP
|
|
VALEO 186709
|
|
ZIMMERMANN 250134800
|
|
ZIMMERMANN 250134850
|
|
FORD 1456667
|
|
FORD 1473008
|
|
FORD 1520371
|
|
FORD 1568654
|
|
FORD 1738807
|
|
FORD 1C1J1125A1D
|
|
FORD 1C1J1125A2D
|
|
FORD 1C1J1125AB
|
|
FORD 1C1J1125AC
|
|
FORD 1C1J1125AD
|
|
FORD 1C1W1125AB
|
|
FORD 4041427
|
|
FORD 4395257
|
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 137 коня | дизел |
