спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0124-0196.1 |
| диаметър | 293,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 56,7 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| вътрешен диаметър | 129 mm |
| отвор | 13 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 424196
|
|
BOSCH 0986478977
|
|
BRECO BS8444
|
|
BREMBO 09907710
|
|
BREMBO 09907711
|
|
BREMBO 09A92114
|
|
CAR 142999
|
|
DELPHI BG3413
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FERODO DDF1175
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
FERODO DDF11751
|
|
FTE BS5165
|
|
HELLA 8DD355112051
|
|
HELLA PAGID 8DD355112051
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3307015
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
LPR S4228V
|
|
MINTEX MDC1377
|
|
NIPPARTS J3307015
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
NIPPARTS J3307018
|
|
NK 204412
|
|
PAGID 54395
|
|
PEX 140523
|
|
PILENGA V408
|
|
REMSA 681610
|
|
ROADHOUSE 681610
|
|
sbs 1815204412
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92139500
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TRW DF4104
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
ZIMMERMANN 530245800
|
|
ZIMMERMANN 530245850
|
|
SUBARU 26300AE060
|
|
SUBARU 26300AE061
|
|
SUBARU 26300FE010
|
|
SUBARU 26300FE011
|
|
SUBARU 26300FE040
|
|
SUBARU 26300SA000
|
|
SUBARU 26300SA001
|
|
SUBARU 26310AC040
|
|
SUBARU 26310AC041
|
| Subaru FORESTER (SH) | 171 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 218 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BE, BH) | 209 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 177 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BE, BH) | 156 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SG) | 177 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 225 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 165 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 245 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SG) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 280 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 230 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SG) | 230 коня | бензин |
| Subaru XV | 114 коня | бензин |
| Subaru XV | 150 коня | бензин |
| Subaru XV | 147 коня | дизел |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 173 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 147 коня | дизел |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 150 коня | дизел |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru BRZ | 200 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 147 коня | дизел |
