спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0124-0211.1 |
| диаметър | 298 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| вид на спирачния диск | надупчен/ вътр. вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 130 mm |
| височина | 67 mm |
| центриращ диаметър | 98 mm |
| вътрешен диаметър | 164 mm |
| отвор | 15,4 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 424211
|
|
BOSCH 0986479674
|
|
BRECO BV9017
|
|
BREMBO 09C09011
|
|
CAR 1421673
|
|
DELPHI 25407V
|
|
LPR P2016V
|
|
PILENGA V906L
|
|
TEXTAR 92165110
|
|
TRW DF6413S
|
|
ZIMMERMANN 460156820
|
|
PORSCHE 98735140101
|
| Porsche BOXSTER (987) | 240 коня | бензин |
| Porsche CAYMAN (987) | 245 коня | бензин |
| Porsche BOXSTER (987) | 245 коня | бензин |
