спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0124-0214.1 |
| диаметър | 370 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 74 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 185 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 424214
|
|
HELLA 8DD355120241
|
|
HELLA PAGID 8DD355120241
|
|
PILENGA V467
|
|
ZIMMERMANN 150344000
|
|
ZIMMERMANN 150344020
|
|
BMW 34216765891
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
