спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0126-0126.1 |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 46,2 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вътрешен диаметър | 141,5 mm |
| отвор | 12,6 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 426126
|
|
BOSCH 0986479124
|
|
BREMBO 09907910
|
|
CAR 142367
|
|
CIFAM 800843
|
|
DELPHI BG3679
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31360
53.56 €
-20%
42.85 €
|
|
FERODO DDF1239
113 €
-20%
90.4 €
|
|
FERODO DDF12391
|
|
FTE BS5285
|
|
GRAF DF29843
|
|
HELLA 8DD355110951
|
|
HELLA PAGID 8DD355110951
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300522
60.29 €
-20%
48.23 €
|
|
METELLI 230843
|
|
MINTEX MDC1485
|
|
NIPPARTS J3300522
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
NK 203413
|
|
PAGID 54310
|
|
QUINTON HAZELL 666710
|
|
QUINTON HAZELL BDC5285
|
|
QUINTON HAZELL BSF5285
|
|
REMSA 666710
|
|
ROADHOUSE 666710
|
|
sbs 1815203413
47.99 €
-0%
47.99 €
|
|
TEXTAR 92131000
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TEXTAR 98200131001
|
|
TRW DF4291
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
HYUNDAI 517123B000
|
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 135 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 125 коня | дизел |
