спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0126-0128.1 |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 47,4 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вътрешен диаметър | 141,5 mm |
| отвор | 12,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 426128
|
|
BENDIX 562433B
|
|
BOSCH 0986479368
|
|
BREMBO 09957410
|
|
BREMBO 09957411
|
|
CAR 1421156
|
|
CIFAM 800789
|
|
DELPHI BG3861
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31316
44.97 €
-20%
35.97 €
|
|
FERODO DDF1300
283.68 €
-20%
226.95 €
|
|
FTE BS5404
|
|
GRAF DF29789
|
|
HELLA 8DD355111411
|
|
HELLA 8DD355118151
|
|
HELLA 8DD355120141
|
|
HELLA PAGID 8DD355111411
|
|
HELLA PAGID 8DD355118151
|
|
HELLA PAGID 8DD355120141
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300540
|
|
JURID 562433J
92.31 €
-20%
73.84 €
|
|
METELLI 230789
|
|
MINTEX MDC1780
|
|
NIPPARTS J3300540
|
|
NK 203421
|
|
PAGID 54339
|
|
QUINTON HAZELL 666310
|
|
QUINTON HAZELL BDC5404
|
|
QUINTON HAZELL BSF5404
|
|
REMSA 666310
|
|
ROADHOUSE 666310
|
|
sbs 1815203421
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
TEXTAR 92133900
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TEXTAR 98200133901
|
|
TRW DF4283
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TRW DF4408
|
|
ZIMMERMANN 320380600
|
|
HYUNDAI 517122C000
|
|
HYUNDAI 517122E300
|
|
HYUNDAI 517123K050
|
|
KIA 517121F000
|
|
KIA 517122C000
|
|
KIA 517123K050
|
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 136 коня | дизел |
| Kia MAGENTIS (MG) | 136 коня | дизел |
| Hyundai COUPE (GK) | 139 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 167 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 143 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 175 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 175 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 233 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 105 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 107 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 144 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 188 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai COUPE (GK) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 235 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (GK) | 165 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 165 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 193 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 150 коня | дизел |
