спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0126-0134.1 |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 45,5 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вътрешен диаметър | 145 mm |
| отвор | 12,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 426134
|
|
BOSCH 0986479604
|
|
BRECO BS8678
|
|
BREMBO 09A14810
|
|
CAR 1421274
|
|
DELPHI BG4147
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
FERODO DDF1599
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
FERODO DDF15991
|
|
FTE BS7069
|
|
HELLA 8DD355116311
|
|
HELLA PAGID 8DD355116311
|
|
LPR M1008V
|
|
MINTEX MDC2119
|
|
NK 1815203060
|
|
NK 203060
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
PAGID 54982PRO
|
|
PILENGA V636
|
|
QUINTON HAZELL BDC5724
|
|
REMSA 6122910
|
|
ROADHOUSE 6122910
|
|
ROULUNDS BRAKING WD01001
|
|
TEXTAR 92198203
|
|
TEXTAR 98200198201
|
|
TRW DF4495
|
|
ZIMMERMANN 380217000
|
|
ZIMMERMANN 380217052
|
|
MITSUBISHI MR510966
|
|
MITSUBISHI MR510967
|
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 82 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 147 коня | бензин |
