спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0128-0153.1 |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 49 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 144,5 mm |
| отвор | 13 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 428153
|
|
BREMBO 09B26610
|
|
BREMBO 09B26611
|
|
CAR 1421324
|
|
DELPHI BG4107
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
FERODO DDF1505
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF15051
|
|
HELLA 8DD355114101
|
|
HELLA PAGID 8DD355114101
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301091
71.33 €
-20%
57.07 €
|
|
MINTEX MDC1829
|
|
NIPPARTS J3301091
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
NK 202270
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
PAGID 54624
|
|
PILENGA V575
|
|
REMSA 6108610
|
|
ROADHOUSE 6108610
|
|
sbs 1815202270
58.04 €
-0%
58.04 €
|
|
TEXTAR 92162400
|
|
TEXTAR 98200162401
|
|
TRW DF4983S
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
TRW DF7353
|
|
INFINITI 40206EG000
|
|
NISSAN 40206CA010
|
|
NISSAN 40206EG000
|
| Nissan MURANO (Z51) | 190 коня | дизел |
| Nissan MURANO (Z50) | 234 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 330 коня | бензин |
| Nissan MURANO (Z51) | 256 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
