спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0128-0214.1 |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 48 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| вътрешен диаметър | 152 mm |
| отвор | 13,2 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 428214
|
|
BENDIX 562839BC
|
|
BOSCH 0986479266
|
|
BRECO BS8760
|
|
BREMBO 09A42210
|
|
CIFAM 800887C
|
|
DELPHI 25151
|
|
DELPHI BG4084
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
FERODO DDF1601
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
FERODO DDF16011
|
|
FTE BS7212
|
|
FTE BS7212B
|
|
FTE BS7669
|
|
HELLA 8DD355113661
|
|
HELLA PAGID 8DD355113661
|
|
LPR P1007V
74.41 €
-20%
59.53 €
|
|
METELLI 230887C
|
|
MINTEX MDC1844
|
|
NK 203735
|
|
NK 2045175
|
|
PAGID 54569
|
|
PILENGA V757
|
|
QUINTON HAZELL BDC5740
|
|
QUINTON HAZELL BDC5746
|
|
REMSA 6105210
|
|
sbs 1815203735
51.06 €
-0%
51.06 €
|
|
sbs 18152045175
|
|
TEXTAR 92156900
71.19 €
-20%
56.95 €
|
|
TEXTAR 98200156901
|
|
TRW DF6020S
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
VALEO 197188
|
|
CITROEN 424921
|
|
CITROEN 4249J9
|
|
FIAT 9467548387
|
|
PEUGEOT 424920
|
|
PEUGEOT 424987
|
|
PEUGEOT 4249J9
|
|
TOYOTA SU001A1063
|
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Toyota PROACE фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Toyota PROACE фургон/комби | 128 коня | дизел |
| Toyota PROACE фургон/комби | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
