спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0128-0233.1 |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 48,2 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вътрешен диаметър | 143 mm |
| отвор | 13 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 428233
|
|
BOSCH 0986479795
|
|
CAR 1421378
|
|
DELPHI BG9104
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
HELLA 8DD355118201
|
|
HELLA PAGID 8DD355118201
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303089
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
PAGID 55034PRO
|
|
TRW DF8043
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
MAZDA EH143325X
|
|
MAZDA EH143325XA
|
| Mazda CX-7 (ER) | 163 коня | дизел |
| Mazda CX-7 (ER) | 258 коня | бензин |
| Mazda CX-7 (ER) | 260 коня | бензин |
| Mazda CX-7 (ER) | 173 коня | дизел |
| Mazda CX-9 (TB) | 263 коня | бензин |
| Mazda CX-9 (TB) | 277 коня | бензин |
| Mazda CX-9 (TB) | 277 коня | бензин |
| Mazda CX-9 (TB) | 263 коня | бензин |
