спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0128-0256.1 |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 47,3 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вътрешен диаметър | 142,5 mm |
| отвор | 12,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 428256
|
|
BOSCH 0986479595
|
|
BRECO BS8840
|
|
BREMBO 09A53210
|
|
CAR 1421383
|
|
DELPHI 25230
|
|
DELPHI BG4011
108.39 €
-20%
86.72 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300508
|
|
NIPPARTS N3300533
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
NK 203422
|
|
NK 313422
|
|
PILENGA V538
|
|
sbs 1815203422
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
sbs 1815313422
|
|
HYUNDAI 517123K160
|
|
KIA 517123K160
|
| Kia SPORTAGE (SL) | 135 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 116 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 184 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 135 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 177 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 175 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 233 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 250 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 235 коня | бензин |
| Kia OPTIMA | 170 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 184 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 190 коня | бензин/ електро |
| Hyundai i40 (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 178 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 136 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 135 коня | бензин |
| Kia CARENS IV | 177 коня | бензин |
| Kia CARENS IV | 116 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 136 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 166 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 166 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 166 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 141 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 165 коня | бензин |
