спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0128-0258.1 |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28,1 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 47,3 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вътрешен диаметър | 145 mm |
| отвор | 12,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 428258
|
|
BOSCH 0986479A21
|
|
HELLA 8DD355117971
|
|
HELLA PAGID 8DD355117971
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300546
75.43 €
-20%
60.35 €
|
|
NIPPARTS N3300539
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
NK 203443
|
|
PAGID 55378PRO
|
|
sbs 1815203443
|
|
HYUNDAI 517122T100
|
| Hyundai i40 CW (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 177 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 136 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 170 коня | бензин |
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 178 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 72 коня | |
| Hyundai i40 (VF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 141 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 165 коня | бензин |
