спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0132-0127.1 |
| диаметър | 282 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,6 mm |
| вид на спирачния диск | прорязан /вътрешно вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| кръг на дупките | 130 mm |
| височина | 60 mm |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър | 156 mm |
| отвор | 15,4 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 432127
|
|
BENDIX 561831B
|
|
BOSCH 0986478311
|
|
HELLA 8DD355101041
|
|
HELLA PAGID 8DD355101041
|
|
JURID 561831J
|
|
MINTEX MDC1278
|
|
PAGID 52618
|
|
TEXTAR 92033200
|
|
TEXTAR 98200033201
|
|
ZIMMERMANN 460150200
|
|
PORSCHE 92835104301
|
| Porsche 928 | 241 коня | бензин |
| Porsche 928 | 301 коня | бензин |
| Porsche 928 | 310 коня | бензин |
