спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0136-0109.1 |
| диаметър | 365 mm |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 62 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 436109
|
|
BENDIX 562522BC
|
|
BOSCH 0986479635
|
|
BRECO BV8728
|
|
BREMBO 09992111
|
|
CAR 1421561
|
|
DELPHI 25119V
|
|
DELPHI BG9092
113.9 €
-20%
91.12 €
|
|
FEBI BILSTEIN 36394
76.61 €
-20%
61.29 €
|
|
FERODO DDF1746
258.46 €
-20%
206.77 €
|
|
FERODO DDF17461
|
|
HELLA 8DD355117751
|
|
HELLA PAGID 8DD355117751
|
|
PAGID 54610PRO
|
|
PILENGA V725
|
|
REMSA 6133310
|
|
ROADHOUSE 6133310
|
|
TRW DF6408S
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
ZIMMERMANN 150344920
|
|
BMW 34116771982
|
|
BMW 34116793243
|
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
