спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0136-0110.1 |
| диаметър | 348 mm |
| дебелина на спирачния диск | 35,9 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 80,9 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 154 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 436110
|
|
LPR B2014V
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
PILENGA V468
|
|
ROULUNDS BRAKING WD01172
|
|
ZIMMERMANN 150340620
|
|
BMW 34116767353
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
