спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0136-0117.2 |
| диаметър | 374 mm |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | спирачен диск от две части |
| вид на спирачния диск | надупчен/ вътр. вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 77 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 174 mm |
| отвор | 14,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 436117
|
|
ROULUNDS BRAKING WD01169
|
|
TEXTAR 92182610
|
|
TEXTAR 98200182601
|
|
ZIMMERMANN 150347370
|
|
BMW 34112282805
|
| BMW 5 (E60) | 507 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 507 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 507 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 507 коня | бензин |
