спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0322-0224.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 79,7 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 185 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 522224
|
|
BENDIX 562327B
|
|
BOSCH 0986479166
|
|
BREMBO 09957310
|
|
BREMBO 09957311
|
|
CAR 1421056
|
|
DELPHI BG3943
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24809
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
FERODO DDF1297
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
FTE BS7070
|
|
HELLA 8DD355112241
|
|
HELLA 8DD355112251
|
|
HELLA PAGID 8DD355112241
|
|
HELLA PAGID 8DD355112251
|
|
JURID 562327J
109.06 €
-20%
87.25 €
|
|
MINTEX MDC1720
|
|
PAGID 54416
|
|
PAGID 54416PRO
|
|
PEX 140803
|
|
QUINTON HAZELL BDC5508
|
|
QUINTON HAZELL BSF5508
|
|
TEXTAR 92141600
|
|
TEXTAR 92141603
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
TEXTAR 98200141601
|
|
TEXTAR 98200141601PRO
|
|
TRW DF4388
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
ZIMMERMANN 150343200
|
|
ZIMMERMANN 150343220
|
|
ZIMMERMANN 150343250
|
|
BMW 34213332217
|
| BMW X3 (E83) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 211 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
