спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0322-0248.1 |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 44,2 mm |
| центриращ диаметър | 64,2 mm |
| вътрешен диаметър | 150 mm |
| отвор | 16,2 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 522248
|
|
BENDIX 562570BC
|
|
BREMBO 09A76110
|
|
BREMBO 09A76111
|
|
CAR 1421223
|
|
DELPHI BG4146
94.73 €
-20%
75.79 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32074
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
FERODO DDF1617
30.64 €
-20%
24.51 €
|
|
FERODO DDF16171
|
|
HELLA 8DD355113751
|
|
HELLA PAGID 8DD355113751
|
|
LPR B2026V
|
|
MINTEX MDC1775
|
|
PAGID 54579PRO
|
|
PILENGA V713
|
|
TEXTAR 92157905
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TEXTAR 92158400
|
|
TEXTAR 98200157901
|
|
TEXTAR 98200157901PRO
|
|
TEXTAR 98200158401
|
|
TRW DF4799
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150344420
|
|
ZIMMERMANN 150344450
|
|
MINI 34116774985
|
|
MINI 34116858651
|
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI Roadster (R59) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 95 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 112 коня | дизел |
