спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0324-0197.1 |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 73,3 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 152 mm |
| отвор | 14,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 524197
|
|
BOSCH 0986479216
|
|
BREMBO 09A29511
|
|
CAR 1421163
|
|
DELPHI BG3998
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24468
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
FERODO DDF1536
106.96 €
-20%
85.57 €
|
|
HELLA 8DD355111911
|
|
HELLA 8DD355111921
|
|
HELLA PAGID 8DD355111911
|
|
HELLA PAGID 8DD355111921
|
|
MINTEX MDC1745
|
|
PAGID 54377
|
|
PAGID 54377PRO
|
|
TEXTAR 92137700
84.88 €
-20%
67.9 €
|
|
TEXTAR 92137703
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
TEXTAR 92137705
|
|
TEXTAR 98200137701
|
|
TEXTAR 98200137701PRO
|
|
TRW DF4459
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
TRW DF4459BP
|
|
ZIMMERMANN 150342700
|
|
ZIMMERMANN 150342720
|
|
ZIMMERMANN 150342750
|
|
BMW 34116764643
|
|
BMW 34116772669
|
|
BMW 34116854998
|
| BMW 3 (E90) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 116 коня | дизел |
| BMW Z4 (E89) | 184 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E93) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 173 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E93) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 177 коня | дизел |
| BMW 1 купе (E82) | 177 коня | дизел |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 218 коня | бензин |
| BMW 1 купе (E82) | 218 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 143 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 156 коня | бензин |
| BMW Z4 (E89) | 204 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 купе (E82) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 163 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 197 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 177 коня | дизел |
| BMW Z4 (E89) | 156 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E93) | 156 коня | бензин |
