спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0328-0199.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 315 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 52,5 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 152 mm |
| отвор | 14,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 528199
|
|
BENDIX 562010B
|
|
BOSCH 0986478762
|
|
BRECO BS8175
|
|
BREMBO 09593510
|
|
DELPHI BG3215
70.48 €
-20%
56.39 €
|
|
FERODO DDF774
123.51 €
-20%
98.81 €
|
|
FTE BS5375
|
|
HELLA 8DD355104101
|
|
HELLA PAGID 8DD355104101
|
|
JURID 562010J
|
|
LPR B2381V
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
MINTEX MDC1524
|
|
PAGID 50432
|
|
PILENGA V461R
|
|
QUINTON HAZELL 650811
|
|
QUINTON HAZELL BDC4554
|
|
QUINTON HAZELL BSF4554
|
|
REMSA 650811
|
|
ROADHOUSE 650811
|
|
TEXTAR 92071200
|
|
TEXTAR 92071203
|
|
TEXTAR 98200071201
|
|
ZIMMERMANN 150129100
|
|
ZIMMERMANN 150129120
|
|
ZIMMERMANN 150129150
|
|
BMW 34112227172
|
| BMW 3 купе (E36) | 286 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 286 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 295 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 286 коня | бензин |
