спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104305 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| брой дупки на джанта | 7 |
| дебелина | 46 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| тегло | 8,210 kg |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17017
66.44 €
-20%
53.15 €
|
|
A.B.S. 17017OE
|
|
ABE C3M023ABE
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
AP 24905V
|
|
AP 24905X
|
|
APEC braking DSK964
|
|
ASHIKA 6009926
|
|
ASHUKI US104305
|
|
ATE 24012801061
|
|
BARUM BAR28106
|
|
BORG & BECK BBD4141
|
|
BOSCH 0986478876
|
|
BOSCH 0986479R79
|
|
Brake ENGINEERING DI955548
|
|
BRECO BV8401
|
|
BREMBO 09830411
|
|
BREMBO 0983041X
|
|
BREMBO DP50016
|
|
BREMSI DBA985V
|
|
BREMSI DBB136V
|
|
CAR 142388
|
|
CAR HPD388
|
|
COMLINE ADC1669V
|
|
DELPHI BG3396
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
DELPHI BG3396C
105.63 €
-20%
84.51 €
|
|
DENCKERMANN B130463
|
|
Dr!ve+ DP1010110703
|
|
EUROBRAKE 5815203341
|
|
FERODO DDF1136
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
FERODO DDF11361
|
|
FERODO DDF1136C
63.19 €
-20%
50.56 €
|
|
FERODO DDF1136C1
|
|
FOMAR Friction FO2416
|
|
fri.tech. BD0733
|
|
FTE BS4540
|
|
FTE BS4540B
|
|
G.U.D GDB128106
|
|
GIRLING 6028121
|
|
ICER 78BD04112
|
|
ICER 78BD12122
|
|
JAPANPARTS DI926
|
|
JAPKO 60926
|
|
JP GROUP 1363101609
|
|
JURATEK MER148
|
|
JURID 562034J
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
JURID 562034JC
47.48 €
-20%
37.99 €
|
|
KAGER 371039
|
|
KAWE 6122510
|
|
KAWE 655610
|
|
KLAXCAR FRANCE 25877z
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6041180
|
|
MALÒ 1110161
|
|
MASTER-SPORT 24012801061SETMS
|
|
MAXTECH 8735430000
|
|
MAXTECH 8735436060
|
|
MAXTECH 8735436880
|
|
MAXTECH 8735436980
|
|
MDR MFD2926
|
|
MDR MFP2B07
|
|
METZGER 24904V
|
|
METZGER 6110140
|
|
METZGER 655610
|
|
MEYLE 0155212035PD
|
|
MEYLE 0155212044
|
|
MEYLE 0155212044PD
|
|
MGA D1398
|
|
MOTAQUIP LVBE375
|
|
NATIONAL NBD840
|
|
NECTO WN1155
|
|
NiBK RN1087
|
|
NK 203341
|
|
NK 313341
|
|
OPEN PARTS BDR186320
|
|
OPTIMAL BS6140
|
|
OPTIMAL BS6140C
|
|
PATRON PBD2812
|
|
QH Talbros BDC4540
|
|
QH Talbros BSF4540
|
|
QUINTON HAZELL BDC4540
|
|
R BRAKE 78RBD20411
|
|
REMSA 6122510
|
|
REMSA 655610
|
|
ROADHOUSE 6122510
|
|
ROADHOUSE 655610
|
|
ROTINGER RT2474
|
|
ROTINGER RT2474T5
|
|
sbs 1815203341
47.37 €
-0%
47.37 €
|
|
sbs 1815313341
|
|
sbs 5815203341
|
|
ST-TEMPLIN 0311020780
|
|
ST-TEMPLIN 0311020785
|
|
STARLINE PB2826
|
|
STELLOX 60203341VSX
|
|
STOP 562034S
|
|
TRISCAN 812023142
|
|
TRISCAN 812023142C
|
|
TRISCAN 812023178
|
|
TRISCAN 812023178C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235030
|
|
TRUSTING DF733
46.86 €
-0%
46.86 €
|
|
TRW DF2812
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
VALEO 186468
|
|
VILLAR 6280425
|
|
WAGNER WGR11361
|
|
WOKING D6122510
|
|
WOKING D655610
|
|
ZIMMERMANN 400144320
|
|
ZIMMERMANN 400144352
|
|
CHRYSLER 05098064AA
|
|
CHRYSLER 05098064AB
|
|
CHRYSLER 5098064AA
|
|
CHRYSLER 5098064AB
|
|
CHRYSLER K05098064AA
|
| Chrysler CROSSFIRE | 218 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 218 коня | бензин |
