спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104306 |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 43,5 mm |
| външен диаметър | 278 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 7,3 mm |
| тегло | 4,140 kg |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15815
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
A.B.S. 15815OE
|
|
ABE C4M003ABE
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
AP 14845
|
|
AP 14845V
|
|
AP 14845X
|
|
AP X14845
|
|
APEC braking DSK650
|
|
ASHIKA 6109910
|
|
ASHUKI US104306
|
|
ATE 24010901141
|
|
ATE 24030901141
|
|
BARUM BAR09114
|
|
BORG & BECK BBD4094
|
|
BORG & BECK BBD4918
|
|
BOSCH 0986478325
|
|
BOSCH 0986479854
|
|
Brake ENGINEERING DI955550
|
|
BRECK BR038SA100
|
|
BRECO BS7636
|
|
BRECO BV7636
|
|
BREMBO 08517830
|
|
BREMBO 08517831
|
|
BREMBO 0851783X
|
|
BREMBO 08517877
|
|
BREMSI DBA224S
|
|
CAR 142444
|
|
CAR HPD444
|
|
COMLINE ADC1616
|
|
COMLINE ADC1629
|
|
DELPHI BG3326
25.87 €
-20%
20.7 €
|
|
DELPHI BG3326C
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
DENCKERMANN B130050
|
|
Dr!ve+ DP1010110922
|
|
E.T.F. 190412
|
|
EUROBRAKE 5815203326
|
|
FENOX TB215196
|
|
FERODO DDF224
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
FERODO DDF2241
|
|
FERODO DDF224C
31.19 €
-20%
24.95 €
|
|
FERODO DDF224C1
|
|
FI.BA FBD119
|
|
fri.tech. BD0133
|
|
FTE BS4673
|
|
FTE BS4673B
|
|
G.U.D GDB109114
|
|
GALFER B1G20901141
|
|
GIRLING 6027574
|
|
HELLA 8DD355101001
|
|
HELLA 8DD355101011
|
|
HELLA 8DD355101012
|
|
HELLA PAGID 8DD355101001
|
|
HELLA PAGID 8DD355101011
|
|
HELLA PAGID 8DD355101012
|
|
ICER 78BD04122
|
|
JAPANPARTS DP910
|
|
JAPKO 61910
|
|
JP GROUP 1363200400
24.34 €
-20%
19.47 €
|
|
JP GROUP 1363200409
|
|
JURID 561963J
|
|
JURID 561963JC
54.59 €
-20%
43.67 €
|
|
KAGER 370284
|
|
KAISHIN CBR330
|
|
KAMOKA 103448
34.88 €
-0%
34.88 €
|
|
KAWE 646700
|
|
KEY PARTS KBD4094
|
|
KLAXCAR FRANCE 25045z
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6041160
|
|
LPR M2183P
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
LPR M2183PR
|
|
MAGNETI MARELLI 360406032100
|
|
MALÒ 1110009
|
|
MAPCO 15741
27.73 €
-0%
27.73 €
|
|
MASTER-SPORT 24010901141SETMS
|
|
MASTER-SPORT 24010901191SETMS
|
|
MAXTECH 8735270000
|
|
MAXTECH 8735276060
|
|
MAXTECH 8735276880
|
|
MAXTECH 8735276980
|
|
MDR MRD2910
|
|
METZGER 14845V
|
|
METZGER 6110039
|
|
METZGER 646700
|
|
MEYLE 0155232012
|
|
MEYLE 0155232012PD
|
|
MGA D1077
|
|
MINTEX MDC855
|
|
NECTO WN485
|
|
NiBK RN1035
|
|
NK 203326
28.41 €
-20%
22.72 €
|
|
NK 313326
|
|
OPEN PARTS BDR131710
|
|
OPTIMAL BS2700
|
|
OPTIMAL BS2700C
|
|
PAGID 52153
|
|
PATRON PBD2757
|
|
PROFIT 50100224
|
|
PROFIT 50100819
|
|
PROTECHNIC PRD2243
55.14 €
-0%
55.14 €
|
|
PROTECHNIC PRD5148
|
|
QH Talbros BDC4673
|
|
QH Talbros BSF4673
|
|
QUINTON HAZELL BDC4673
|
|
R BRAKE 78RBD20412
|
|
REMSA 646700
|
|
ROADHOUSE 646700
|
|
RUVILLE BRR111010
|
|
sbs 1815203326
23.85 €
-0%
23.85 €
|
|
sbs 1815313326
|
|
sbs 5815203326
|
|
ST-TEMPLIN 0311030860
|
|
ST-TEMPLIN 0311030865
|
|
STARLINE PB1190
|
|
STARLINE PB1190C
|
|
STELLOX 60203326SX
|
|
TEXTAR 92032700
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
TEXTAR 92032703
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
TEXTAR 92032705
|
|
TRISCAN 812023137
|
|
TRISCAN 812023137C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235034
|
|
TRUSTING DF133
28.57 €
-0%
28.57 €
|
|
TRW DF2757
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
VALEO 186470
|
|
VALEO 297470
|
|
VILLAR 6281186
|
|
WAGNER WGR08191
|
|
WOKING D646700
|
|
ZIMMERMANN 400141220
|
|
ZIMMERMANN 400141252
|
|
CHRYSLER 05098065AA
|
|
CHRYSLER 05098066AA
|
|
CHRYSLER 5098066AA
|
|
CHRYSLER 68031811AA
|
|
CHRYSLER K05098065AA
|
|
CHRYSLER K05098066AA
|
| Chrysler CROSSFIRE | 218 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 218 коня | бензин |
