спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104312 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 195 mm |
| външен диаметър | 305 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| тегло | 6,150 kg |
| центриращ диаметър | 72,3 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17308
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
A.B.S. 17308OE
|
|
ABE C4Y001ABE
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
AP 15044
|
|
AP 15044V
|
|
APEC braking DSK2180
|
|
ASHIKA 6109992
|
|
ASHUKI US104312
|
|
ATE 24011002991
|
|
BORG & BECK BBD4248
|
|
BOSCH 0986478771
|
|
Brake ENGINEERING DI956081
|
|
BRECO BS6036
|
|
BRECO BV6036
|
|
BREMBO 08A53310
|
|
BREMBO 08A53311
|
|
BREMSI DBB553S
|
|
BSF 11610
|
|
CAR 142335
|
|
CAR HPD335
|
|
CIFAM 8001116C
|
|
COMLINE ADC2315
|
|
DELPHI BG3660
97.66 €
-20%
78.13 €
|
|
E.T.F. 195118
|
|
EUROBRAKE 5815209304
|
|
FARCOM 230379
|
|
FENOX TB215950
|
|
FERODO DDF1553
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF15531
|
|
FERODO DDF1553C
|
|
FERODO DDF1553C1
|
|
FOMAR Friction FO2393
|
|
FREMAX BD5118
|
|
fri.tech. BD0696
|
|
FTE BS5399
|
|
FTE BS5399B
|
|
GIRLING 6041784
|
|
HELLA 8DD355108611
|
|
HELLA PAGID 8DD355108611
|
|
JAPANPARTS DP992
|
|
JAPKO 61992
|
|
JP GROUP 5563200209
|
|
JURID 562148J
|
|
JURID 562148JC
|
|
KAGER 371271
|
|
KAISHIN CBR263
|
|
KAMOKA 103160
|
|
KAWE 662800
|
|
LPR R1561P
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406119900
|
|
MAPCO 45991
|
|
MASTER-SPORT 24011002991SETMS
|
|
MAXTECH 8170110000
|
|
MAXTECH 8170116060
|
|
MAXTECH 8170116880
|
|
MAXTECH 8170116980
|
|
MDR MRD2992
|
|
METELLI 231116C
|
|
MEYLE 57155230000PD
|
|
MGA D1707
|
|
MINTEX MDC1489
|
|
MOTAQUIP LVBE310Z
|
|
NATIONAL NBD1116
|
|
NECTO WN1482
|
|
NiBK RN1149
|
|
NK 209304
|
|
NK 319304
|
|
OPEN PARTS BDR186210
|
|
OPTIMAL BS6380
|
|
PAGID 54137
|
|
PILENGA 5950
|
|
PROTECHNIC PRD5338
|
|
QH Benelux 57955
|
|
QH Talbros BDC5399
|
|
QH Talbros BSF5399
|
|
QUINTON HAZELL BDC5399
|
|
REMSA 662800
|
|
ROADHOUSE 662800
|
|
ROTINGER RT1264
|
|
ROTINGER RT1264T5
|
|
sbs 1815209304
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
sbs 1815319304
|
|
STELLOX 60209304SX
|
|
TEXTAR 92113700
|
|
TEXTAR 92113703
|
|
TRISCAN 8120101021
|
|
TRISCAN 8120101021C
|
|
TRUSTING DF696
|
|
TRW DF4178
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
VAICO V3340007
|
|
WOKING D662800
|
|
CHRYSLER 52098666
|
|
JEEP 52098666
|
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 190 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 220 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 258 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
