спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104323 |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| дебелина | 42 mm |
| външен диаметър | 285 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 22 mm |
| тегло | 7,285 kg |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CADILLAC 93171497
|
|
ASHUKI US104323
|
|
AUTOMEGA 3105690003
69.65 €
-0%
69.65 €
|
|
BORG & BECK BBD4318
|
|
DELPHI BG3713
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
JP GROUP 1263100300
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
JP GROUP 1263100309
|
|
KEY PARTS KBD4318
|
|
MAXGEAR 190812
|
|
MAXGEAR 190812MAX
|
|
MEYLE 6155216024PD
|
|
MEYLE 6155216024
|
|
NiBK RN1390
|
|
PROFIT 50101191
|
|
QH Benelux 58082
|
|
QH Benelux HP58082
|
|
QH Talbros BDC5412
|
|
QH Talbros BSF5412
|
|
QUINTON HAZELL BDC5412
|
|
VALEO 186881
144.17 €
-20%
115.33 €
|
