спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104352 |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 32 mm |
| външен диаметър | 282 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 21,4 mm |
| тегло | 6,650 kg |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16726
100.32 €
-20%
80.25 €
|
|
ABE C3Y027ABE
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
ASHUKI US104352
|
|
BORG & BECK BBD4568
|
|
COMLINE ADC2310V
|
|
DELPHI BG4000
103.79 €
-20%
83.03 €
|
|
EUROBRAKE 5815209315
|
|
FOMAR Friction FO4233
|
|
FREMAX BD4073
|
|
FTE BS7066
|
|
FTE BS7066B
|
|
KAWE 694610
|
|
LPR C3012V
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
MEYLE 58155210003PD
|
|
MINTEX MDC2621
|
|
NK 209315
|
|
NK 319315
|
|
PAGID 55693
|
|
PATRON PBD5381
|
|
QH Benelux HP57747
|
|
REMSA 694610
|
|
ROADHOUSE 694610
|
|
ROTINGER RT2382
|
|
ROTINGER RT2382T5
|
|
sbs 1815209315
49.83 €
-0%
49.83 €
|
|
sbs 1815319315
|
|
STELLOX 60209315VSX
|
|
TEXTAR 92269303
|
|
TRISCAN 8120101031
|
|
TRISCAN 8120101031C
|
|
WOKING D694610
|
|
CHRYSLER 04695957
|
|
CHRYSLER 04764073
|
|
CHRYSLER 4695957
|
|
CHRYSLER 4764073
|
| Chrysler STRATUS (JA) | 163 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS кабриолет (JX) | 131 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS кабриолет (JX) | 163 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 133 коня | бензин |
