спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104365 |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 63,6 mm |
| външен диаметър | 330 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 12 mm |
| тегло | 8,470 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18224
|
|
ABE C4Y014ABE
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
APEC braking DSK2938
|
|
ASHIKA 6109909
|
|
BORG & BECK BBD6006S
|
|
CIFAM 8001564C
|
|
DJ PARTS BD2141
|
|
fri.tech. BD1510
|
|
GIRLING 6064924
|
|
HELLA 8DD355122671
|
|
HELLA PAGID 8DD355122671
|
|
JAPANPARTS DP909
|
|
JAPKO 61909
|
|
KAISHIN CBR526
|
|
MDR MRD2909
|
|
METELLI 231564C
|
|
MINTEX MDC2683
|
|
PAGID 55747
|
|
TEXTAR 92274703
|
|
TRISCAN 8120101073C
|
|
TRUSTING DF1510
|
|
TRW DF6492
73.11 €
-20%
58.49 €
|
|
CHRYSLER 52124763AB
|
|
JEEP 52124763AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 352 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 190 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 250 коня | дизел |
