спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104366 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 63,6 mm |
| външен диаметър | 330 mm |
| кръг на дупките | 127 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 20 mm |
| тегло | 8,530 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18223
|
|
ABE C4Y015ABE
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
APEC braking DSK3043
|
|
ASHIKA 6109907
|
|
BORG & BECK BBD5406
|
|
FREMAX BD5153
|
|
HELLA 8DD355122511
|
|
HELLA PAGID 8DD355122511
|
|
JAPANPARTS DP907
|
|
JAPKO 61907
|
|
KAISHIN CBR506
|
|
KAWE 6151310
|
|
MDR MRD2907
|
|
MINTEX MDC2667
|
|
OPEN PARTS BDR271320
|
|
PAGID 55734
|
|
REMSA 6151310
|
|
ROADHOUSE 6151310
|
|
TEXTAR 92273403
119.13 €
-20%
95.3 €
|
|
TRISCAN 8120101074C
|
|
TRW DF8093
|
|
VALEO 197581
|
|
WOKING D6151310
|
|
CHRYSLER 68035022AB
|
|
JEEP 68035022AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 352 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 190 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 250 коня | дизел |
