спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104369 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 40,3 mm |
| външен диаметър | 257 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20 mm |
| тегло | 5,375 kg |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16422
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
A.B.S. 16422OE
|
|
AP 24584
|
|
AP 24584V
|
|
APEC braking DSK822
|
|
ATE 24012201971
|
|
ATE 24032201971
|
|
BARUM BAR22197
|
|
BORG & BECK BBD5086
|
|
BOSCH 0986478639
|
|
BOSCH 0986479B43
|
|
BRECO BS8164
|
|
BRECO BV8164
|
|
BREMBO 09584310
|
|
BREMBO 09584311
|
|
BREMBO FD054000
|
|
BREMBO FS054000
|
|
CAR 142191
|
|
CAR HPD191
|
|
CIFAM 800407C
|
|
DENCKERMANN B130299
|
|
EUROBRAKE 5815202336
|
|
FI.BA FBD142
|
|
fri.tech. BD0679
|
|
FTE BS4674
|
|
FTE BS4674B
|
|
GALFER B1G22201971
|
|
HELLA 8DD355103961
|
|
HELLA 8DD355103971
|
|
HELLA PAGID 8DD355103961
|
|
HELLA PAGID 8DD355103971
|
|
JP GROUP 4163102709
|
|
JURATEK FIA106
|
|
KAGER 370256
|
|
KEY PARTS KBD5086
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6043065
|
|
MAGNETI MARELLI 360406029400
|
|
MAGNETI MARELLI 360406029401
|
|
MAGNETI MARELLI 361302040238
|
|
MALÒ 1110207
|
|
MASTER-SPORT 24012201901SETMS
|
|
MAXTECH 8772140000
|
|
MAXTECH 8772146060
|
|
MAXTECH 8772146880
|
|
MAXTECH 8772146980
|
|
METELLI 230407C
|
|
METZGER 24584V
|
|
METZGER 6110216
|
|
MEYLE 2155210022
|
|
MEYLE 2155210022PD
|
|
MGA D1207
|
|
MINTEX MDC1084
|
|
NATIONAL NBD453
|
|
NiBK RN1068
|
|
NK 202336
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
OPEN PARTS BDA123520
|
|
OPEN PARTS BDR123520
|
|
OPTIMAL BS4430
|
|
PAGID 51811
|
|
PROFIT 50100762
|
|
sbs 1815202336
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
sbs 5815202336
|
|
ST-TEMPLIN 0311015640
|
|
ST-TEMPLIN 0311015645
|
|
STARLINE PB2946
|
|
STARLINE PB2946C
|
|
STELLOX 60201139VSX
|
|
TEXTAR 92069600
|
|
TEXTAR 92069603
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TEXTAR 92069605
|
|
TRISCAN 812015119
|
|
TRISCAN 812015119C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 2135002
|
|
TRUSTING DF679
46.66 €
--0%
46.66 €
|
|
VILLAR 6281253
|
|
ZIMMERMANN 230236520
|
|
ZIMMERMANN 230236552
|
|
CHRYSLER 51896287
|
|
CHRYSLER 51896288
|
|
LANCIA 51896288
|
| Lancia YPSILON (312, 846) | 86 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 95 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 80 коня | бензин |
