спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB114319 |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 45,3 mm |
| външен диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| тегло | 5,75 kg |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18380
|
|
APEC braking DSK3124
|
|
BOSCH 0986479C97
|
|
Brake ENGINEERING DI957049
|
|
COMLINE ADC1786V
|
|
FREMAX BD0039
|
|
OPTIMAL BS9146
|
|
TRISCAN 8120111054C
|
|
ZIMMERMANN 150292620
|
|
ZIMMERMANN 150292652
|
|
MINI 34116866295
|
| Mini MINI (F56) | 116 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI (F56) | 95 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 102 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 116 коня | дизел |
| Mini MINI (F55) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 75 коня | бензин |
