спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB114320 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 50,7 mm |
| външен диаметър | 259 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18429
|
|
APEC braking DSK3125
|
|
BOSCH 0986479C96
|
|
Brake ENGINEERING DI957050
|
|
COMLINE ADC1789
|
|
OPTIMAL BS9144
|
|
ZIMMERMANN 150292820
|
|
MINI 34216799383
|
| Mini MINI (F56) | 116 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI (F56) | 192 коня | бензин |
| Mini MINI (F56) | 95 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 102 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 116 коня | дизел |
| Mini MINI (F55) | 136 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 192 коня | бензин |
| Mini MINI (F55) | 170 коня | дизел |
| Mini MINI (F56) | 170 коня | дизел |
