спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC443101 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| дебелина | 58,7 mm |
| външен диаметър | 302 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 5,995 kg |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17717
69.09 €
-20%
55.27 €
|
|
A.B.S. 17717OE
|
|
ABE C45024ABE
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
AP 15025
|
|
APEC braking DSK2353
|
|
ASHIKA 6105520
|
|
ASHUKI C65530
|
|
ATE 24011003441
|
|
BORG & BECK BBD4539
|
|
BOSCH 0986479532
|
|
BOSCH F026A09349
|
|
Brake ENGINEERING DI956599
|
|
BRECO BS6017
|
|
BREMBO 08A75520
|
|
BSF 11638
|
|
CAR 1421351
|
|
CIFAM 8001543C
|
|
COMLINE ADC0369
|
|
DELPHI BG4035
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
DJ PARTS BD2122
|
|
E.T.F. 192930
|
|
EUROBRAKE 5815203047
|
|
FARCOM 231079
|
|
FOMAR Friction FO2804
|
|
FREMAX BD7032
|
|
fri.tech. BD1136
|
|
FTE BS7109
|
|
FTE BS7109B
|
|
HELLA 8DD355112921
|
|
HELLA 8DD355118801
|
|
HELLA PAGID 8DD355112921
|
|
HELLA PAGID 8DD355118801
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315028
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
ICER 78BD70322
|
|
IPS Parts IBP1515
|
|
JAPANPARTS DP520
|
|
JAPKO 61520
|
|
JP GROUP 3963200609
|
|
JURID 562872JC
|
|
KAGER 371076
|
|
KAISHIN CBR311
|
|
KAVO PARTS BR5768
|
|
KAVO PARTS BR5768C
|
|
KAWE 699700
|
|
LPR M1014P
|
|
MAGNETI MARELLI 600000091500
|
|
MAXTECH 8551020000
|
|
MAXTECH 8551026060
|
|
MAXTECH 8551026880
|
|
MAXTECH 8551026980
|
|
MDR MRD2520
|
|
METELLI 231543C
|
|
METZGER 6110284
|
|
METZGER 699700
|
|
MEYLE 32155230012
|
|
MGA D2009
|
|
MOTAQUIP LVBD1210Z
|
|
NIPPARTS N3315027
42.13 €
-20%
33.7 €
|
|
NK 203047
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
NK 313047
|
|
NPS M331I28
|
|
OPEN PARTS BDA226210
|
|
OPEN PARTS BDR226210
|
|
OPTIMAL BS8574
|
|
PAGID 54484
|
|
PROTECHNIC PRD5403
|
|
QH Benelux 58327
|
|
QH Benelux HP58327
|
|
QH Talbros BDC5539
|
|
QH Talbros BSF5539
|
|
QUINTON HAZELL BDC5539
|
|
R BRAKE 78RBD27032
|
|
REMSA 699700
|
|
ROADHOUSE 699700
|
|
ROTINGER RT1633
|
|
ROTINGER RT1633T5
|
|
sbs 1815203047
43.07 €
-0%
43.07 €
|
|
sbs 1815313047
|
|
ST-TEMPLIN 0311020040
|
|
ST-TEMPLIN 0311020045
|
|
TEXTAR 92148400
|
|
TEXTAR 92148403
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
TRISCAN 812042136
|
|
TRISCAN 812042136C
|
|
TRUSTING DF1136
|
|
TRW DF7478
|
|
WOKING D699700
|
|
ZIMMERMANN 380211420
|
|
MITSUBISHI MR955407
|
|
MITSUBISHI MR955408
|
| Mitsubishi GRANDIS (NA_W) | 165 коня | бензин |
| Mitsubishi GRANDIS (NA_W) | 136 коня | дизел |
