спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC443104 |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
| дебелина | 45,8 mm |
| външен диаметър | 276 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| тегло | 6,260 kg |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17434
|
|
A.B.S. 17434OE
|
|
AP 25024
|
|
AP 25024V
|
|
APEC braking DSK2856
|
|
ASHIKA 6005537
|
|
ASHUKI C65035
|
|
ATE 24012601341
|
|
BORG & BECK BBD4622
|
|
BOSCH 0986479604
|
|
BOSCH 0986479S00
|
|
BOSCH 0986AB5661
|
|
BOSCH F026A01079
|
|
BRECO BS8678
|
|
BRECO BV8678
|
|
BREMBO 09A14810
|
|
BREMBO 09A14811
|
|
BREMSI DBB599V
|
|
CAR 1421274
|
|
CIFAM 8001269C
|
|
COMLINE ADC0383V
|
|
DELPHI BG4147
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
DJ PARTS BD1752
|
|
E.T.F. 198113
|
|
EUROBRAKE 5815203060
|
|
FARCOM 231074
|
|
FERODO DDF1599
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
FERODO DDF15991
|
|
FERODO DDF1599C
|
|
FERODO DDF1599C1
|
|
FOMAR Friction FO4084
|
|
FREMAX BD5399
|
|
fri.tech. BD1527
|
|
FTE BS7069
|
|
HELLA 8DD355116311
|
|
HELLA 8DD355119961
|
|
HELLA PAGID 8DD355116311
|
|
HELLA PAGID 8DD355119961
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305068
51.81 €
-20%
41.45 €
|
|
ICER 78BD53992
|
|
JAPANPARTS DI537
|
|
JAPKO 60537
|
|
JP GROUP 3963100909
|
|
JURID 562820JC
|
|
KAGER 371240
|
|
KAMOKA 1033198
|
|
KAVO PARTS BR5771
|
|
KAVO PARTS BR5771C
|
|
KAWE 6122910
|
|
LPR M1008V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000088950
|
|
MAPCO 25221
|
|
MAXTECH 8551000000
|
|
MAXTECH 8551006060
|
|
MAXTECH 8551006880
|
|
MAXTECH 8551006980
|
|
MDR MFD2537
|
|
METELLI 231269C
|
|
MEYLE 32155210024
|
|
MGA D1913
|
|
MINTEX MDC2119
|
|
NiBK RN1365
|
|
NiBK RN1365DSET
|
|
NIPPARTS N3305066
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
NK 203060
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
NK 313060
|
|
NPS M330I79
|
|
OPEN PARTS BDA223720
|
|
OPEN PARTS BDR223720
|
|
OPTIMAL BS8474
|
|
PAGID 54982
|
|
PATRON PBD4494
|
|
PATRON PBD4495
|
|
PILENGA V636
|
|
PROFIT 50101599
|
|
QH Benelux HP58590
|
|
QH Talbros BDC5724
|
|
QH Talbros BSF5724
|
|
QUINTON HAZELL BDC5724
|
|
R BRAKE 78RBD25399
|
|
REMSA 6122910
|
|
ROADHOUSE 6122910
|
|
ROTINGER RT20411
|
|
ROTINGER RT20411T5
|
|
sbs 1815203060
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
sbs 1815313060
|
|
STELLOX 60201078VSX
|
|
TEXTAR 92198203
|
|
TRISCAN 812042144
|
|
TRUSTING DF1527
|
|
TRW DF7252
|
|
VALEO 196038
|
|
VILLAR 6282075
|
|
WOKING D6122910
|
|
ZIMMERMANN 380217020
|
|
ZIMMERMANN 380217052
|
|
MITSUBISHI MR510743
|
|
MITSUBISHI MR510966
|
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 98 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 147 коня | бензин |
