спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC443122 |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 46,9 mm |
| външен диаметър | 236 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 18 mm |
| тегло | 4,350 kg |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
PROTON PW861584
|
|
DJ PARTS BD2398
|
|
MAXTECH 8670070000
|
|
MAXTECH 8670076060
|
|
MAXTECH 8670076880
|
|
MAXTECH 8670076980
|
|
TRW DF7488
|
|
MITSUBISHI PW861584
|
