спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC443125 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 60 mm |
| външен диаметър | 302 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 5,690 kg |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17971
109.62 €
-20%
87.7 €
|
|
ABE C45027ABE
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
ASHIKA 6109904
|
|
ASHUKI 09930305
|
|
ASHUKI C65242
|
|
ATE 24011003601
|
|
BORG & BECK BBD5255
|
|
BOSCH 0986479746
|
|
BOSCH 0986479R07
|
|
Brake ENGINEERING DI956994
|
|
BSF 11825
|
|
CAR 1421739
|
|
CIFAM 8001223C
|
|
COMLINE ADC2722
|
|
E.T.F. 192589
|
|
EUROBRAKE 5815203083
|
|
FOMAR Friction FO2846
|
|
FOMAR Friction FO4169
|
|
FTE BS7467
|
|
FTE BS7467B
|
|
GIRLING 6061774
|
|
HELLA 8DD355119451
|
|
HELLA PAGID 8DD355119451
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315021
53.06 €
-20%
42.45 €
|
|
IPS Parts IBP1903
|
|
JAPANPARTS DP904
|
|
JAPKO 61904
|
|
KAGER 371274
|
|
KAGER 371283
|
|
KAISHIN CBR455
|
|
KAVO PARTS BR5782
|
|
KAVO PARTS BR5782C
|
|
LPR M1028P
|
|
MAGNETI MARELLI 600000091430
|
|
MDR MRD2904
|
|
METELLI 231223C
|
|
MEYLE 32155230014PD
|
|
MGA D1959
|
|
MINTEX MDC2524
|
|
NiBK RN1402
|
|
NIPPARTS N3315030
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
NK 203083
|
|
NK 313083
|
|
NPS M331I32
|
|
OPEN PARTS BDR246610
|
|
OPTIMAL BS9056
|
|
PAGID 55551
|
|
PATRON PBD1600
|
|
PILENGA 5612
|
|
QUINTON HAZELL BDC6052
|
|
ROTINGER RT1844
|
|
ROTINGER RT1844T5
|
|
sbs 1815203083
|
|
sbs 1815313083
|
|
TEXTAR 92255103
|
|
TRISCAN 812042154
|
|
TRISCAN 812042154C
|
|
TRW DF6177
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
TRW DF7905
|
|
ZIMMERMANN 380211220
|
|
MITSUBISHI 4615A121
|
| Mitsubishi ASX (GA_W_) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi ASX (GA_W_) | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi ASX (GA_W_) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi ASX (GA_W_) | 117 коня | бензин |
| Mitsubishi ASX (GA_W_) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi ASX (GA_W_) | 150 коня | дизел |
