спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC443128 |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 38,3 mm |
| външен диаметър | 257 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 15 mm |
| тегло | 4,06 kg |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2972
|
|
BOSCH 0986479134
|
|
BSF 11694V
|
|
CAR 1421717
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305004
|
|
JURATEK CIT152
|
|
KAVO PARTS BR5795
|
|
KAVO PARTS BR5795C
|
|
MGA D1926
|
|
NIPPARTS N3305074
30.44 €
-20%
24.35 €
|
|
PILENGA V776
|
|
CITROEN 1612090780
|
|
CITROEN 4249L5
|
|
CITROEN 4615A093
|
|
MITSUBISHI 4615A093
|
|
MITSUBISHI 4615A219
|
|
PEUGEOT 1612090780
|
|
PEUGEOT 4249L5
|
| Peugeot ION | 64 коня | |
| Citroen C-ZERO | 48 коня | |
| Peugeot ION | 48 коня | |
| Mitsubishi i (HA_) | 64 коня | |
| Citroen C-ZERO | 64 коня |
