спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44363 |
| дебелина на спирачния диск | 10,2 mm |
| брой дупки на джанта | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 77,2 mm |
| външен диаметър | 323 mm |
| кръг на дупките | 139,7 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 7,485 kg |
| центриращ диаметър | 94 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
NPS M331I09
|
|
MITSUBISHI MB366590
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 141 коня | бензин |
