спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.9905.10 |
| за номер артикул | 09.9905.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,5 mm |
| минимална дебелина | 22,7 mm |
| височина | 78 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 115 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24981
|
|
BRECO BS8600
|
|
BREMBO 09990511
|
|
FERODO DDF1525
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
sbs 17309
|
|
JEEP 5016434AA
|
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 177 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 169 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 173 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 143 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 174 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
