спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.9921.11 |
| за номер артикул | 09.9921.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 365 mm |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| височина | 62,1 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 140 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25119V
|
|
Brake ENGINEERING DI956594
|
|
BRECO BV8728
|
|
FERODO DDF1746
258.46 €
-20%
206.77 €
|
|
sbs 17869
|
|
BMW 34116771982
|
|
BMW 34116793243
|
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 450 коня | бензин |
