спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.9924.11 |
| за номер артикул | 09.9924.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 78,65 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 140 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25121V
|
|
BOSCH 0986479443
|
|
Brake ENGINEERING DI956595
|
|
BRECO BV8730
|
|
FERODO DDF1716
234.47 €
-20%
187.57 €
|
|
VALEO 197180
|
|
BMW 34216771971
|
|
BMW 34216793246
|
| BMW X6 (E71, E72) | 485 коня | бензин/ електро |
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 449 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 381 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 450 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 381 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 313 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин/ електро |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
