спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A031.10 |
| за номер артикул | 09.A031.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| височина | 53 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 115 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25086
|
|
BRECO BS8692
|
|
BREMBO 09A03111
|
|
FERODO DDF1593
102.4 €
-20%
81.92 €
|
|
sbs 17819
|
|
JEEP 52089269AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 211 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 303 коня | бензин |
