спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A115.10 |
| за номер артикул | 09.A115.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 21 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| височина | 47,2 mm |
| центриращ диаметър | 64,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 108 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0986AB6394
|
|
BOSCH 0986AB9606
|
|
sbs 17690
|
|
TEXTAR 92175800
|
|
TRW DF7195
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
HONDA 45251S7AJ10
|
| Honda STREAM (RN) | 125 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 156 коня | бензин |
