спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A148.11 |
| за номер артикул | 09.A148.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| височина | 45,7 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 98 |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25024
|
|
ATE 24012601341
|
|
BOSCH 0986479604
|
|
BRECO BS8678
|
|
FERODO DDF1599
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
sbs 17434
|
|
TRW DF7252
|
|
ZIMMERMANN 380217000
|
|
MITSUBISHI MR510966
|
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 147 коня | бензин |
