спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A185.14 |
| за номер артикул | 09.A185.14 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 34,2 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 90 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25100E
|
|
BOSCH 0986479376
|
|
BOSCH 0986479548
|
|
Brake ENGINEERING DI956673
|
|
BRECO BS8709
|
|
BREMBO 09A18511
|
|
FERODO DDF1676
70.09 €
-20%
56.07 €
|
|
FERODO DDF1797
101.32 €
-20%
81.05 €
|
|
sbs 17818
|
|
sbs 1815202336
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
sbs 1815203053
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TEXTAR 92168500
69 €
-20%
55.2 €
|
|
VALEO 197189
|
|
CITROEN 424981
|
|
CITROEN 424986
|
|
PEUGEOT 424964
|
|
PEUGEOT 424980
|
|
PEUGEOT 4249J8
|
| Citroen C4 II (B7) | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 II (B7) | 150 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS4 | 163 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 112 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел/електро |
| Peugeot 5008 | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 174 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 140 коня | дизел |
| Peugeot 3008 | 150 коня | бензин |
| Peugeot 3008 | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW | 140 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 140 коня | дизел |
| Peugeot 3008 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 5008 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 5008 | 150 коня | дизел |
| Peugeot 5008 | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 140 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW | 163 коня | дизел |
| Peugeot 3008 | 165 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 156 коня | бензин |
| Peugeot 3008 | 165 коня | дизел/електро |
| Citroen DS5 | 180 коня | дизел |
| Peugeot 3008 | 200 коня | дизел/електро |
| Citroen DS4 | 163 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 150 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 114 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 136 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 136 коня | дизел |
| Peugeot 3008 | 136 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 115 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 110 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 75 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 165 коня | бензин/ електро |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел/електро |
| Peugeot 5008 | 150 коня | бензин |
| Peugeot 5008 | 163 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 120 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 208 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 180 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 150 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 120 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 100 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 165 коня | бензин |
